BGC'LİLER İFTARDA BULUŞTU

Bu sayfa 2017-06-22 11:46:19 tarihinde yayınlandı ve 704 kez okundu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, gazetecileri ve ailelerini buluşturdu.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, Kültürpark Salon Medya’da gazetecileri ve ailelerini buluşturdu.

Renkli görüntülere sahne olan iftar organizasyonu, BGC Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ile BGC yönetim kurulu üyelerinin konukları karşılaması ile başladı.

Yaklaşık 500 konuğun ağırlandığı iftara Bursa’daki medya kurumlarının BGC üyeleri aileleri ile birlikte yer aldı. Salon Medya’nın yanı sıra dış bahçedeki çimenler üzerine hazırlanan masaların da tamamen dolduğu iftarda BGC üyeleri uzun uzun sohbet etme olanağı buldu.

İHA Bölge Müdürü İhsan Altıkardeş’in iftar duasının ardından üyelere ve ailelerine hitap eden BGC Başkanı Nuri Kolaylı, gazeteciler arasındaki sosyal dayanışmayı ve yakınlaşmayı sağlamak amacıyla organize edilen iftara katılımın yüksek olmasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Haziran ayında okulların kapanması ile birlikte üyelerin büyük bölümünün Yunuseli BGC Konutlarına taşınmaya başladığını söyleyen Kolaylı, “Geçtiğimiz yıl inşaatların ne zaman teslim edileceğini konuşurken, bu yıl ne mutlu ki evlerimizi teslim aldık ve taşınmaya başladık. Her yeni yerleşim bölgesinde yaşanabilecek sorunların çözümüyle birlikte sıkıntıları aşacağız” dedi.   

BGC Başkanı Nuri Kolaylı, daha sonda son bir yılda Sürekli Basın Kartı alan üyelere plaket verdi ve Bursa Gazeteciler Cemiyetine üye olan gazetecilere BGC rozeti taktı.

Sürekli Basın Kartı alan BGC üyeleri; Hakan Işıkkent, Osman Başeğmez, İhsan Altıkardeş, Kenan Kibar, Hasan Boztürk, Yusuf Kotaman, Behtiye Kaya Kayıhan, Hasiye Yiğitbay, Mahmut Aykut Güngör, Salih Demirci ve Alparslan Çallı.

Bursa Gazeteciler Cemiyeti’ne son bir yılda üye olan gazeteciler; Ali Fuad Gölbaşı, Emre Baki Görgülü, Yaman Kaya, Zafer Akpınar, Fatma Dillioğlu, Mehmet Çetinkaya, Doğan Ay, Mine Cansu Mazı, Yasemin Özkerem, Elif Kuş, Erdal Şimşek, Meral Gül, Sercan Balamur, Cem Akçay, Onur Aktaş, Ali Şahin, Turgay Akbulut, Gökçe Ülker, Okan Yüksel, Canan Deniz, Süleyman Turunç, İsmail Şahin, Furkan Kahraman ve Ali Sinan Gürbüzol.

KOLAYLI: 4. KUVVET BASIN DESTEKLENMELİ

BGC Başkanı Nuri Kolaylı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı... devamı

BGC ÖDÜL SÜRECİ BAŞLADI

BGC Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması’na başvurular başladı. devamı

Orhan Can vefat etti

Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve spor muhabiri Orhan Can vefat etti. devamı

“ÖNCELİĞİMİZ TRAFİK VE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE"

BGC Yönetim Kurulu, Bursa'ya atanan yeni Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti. devamı

Özcan Ciyer vefat etti

BGC eski İdare Müdürü Özcan Ciyer, tedavi gördüğü Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti. devamı