BGC üyesi Derya Uysal’dan Fotoğraf Deryası sergisi

Bu sayfa 2013-11-13 11:08:01 tarihinde yayınlandı ve 2580 kez okundu.

Derya Uysal'ın, meslek hayatı boyunca objektifine yansıyan fotoğraflardan oluşan "FOTOĞRAF DERYASI" isimli sergisi fotoğraf severlerle buluştu.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyelerinden Derya Uysal'ın, meslek hayatı boyunca objektifine yansıyan ve kendisi için ayrı yeri olan fotoğraflardan oluşan "FOTOĞRAF DERYASI" isimli karma sergisi, 11 Kasım 2013 Pazartesi günü saat:18.30'da fotoğraf severlerle buluştu.
Açılış kurdelasını Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, HASVAK Bursa Şube Başkanı Zerrin Özgüle, , Nevval Sevindi, Milli Karting Sporcusu Berkay Besler ve Derya Uysal'ın birlikte kestiği sergide HASVAK üyeleri ve davetliler sergide satışa sunulan fotoğraflardan satın alarak vakfa yarar sağlamış oldular.
İlk karma fotoğraf sergisi ile Bursalıların karşısına çıkan Uysal'a HASVAK Bursa Şube Başkanı Zerrin Özgüle tarafından teşekkür plaketi verildi.
Uysal "Fotoğraf Deryası" isimli sergisinin satışından elde edilecek geliri HASVAK (Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı) Bursa şubesine bağışlayacak. Sergi, Kent Meydanı AVM Kat -3'te yer alan Sanat Galerisi'nde 11 Aralık 2013 tarihine kadar izlenime açık kalacak.


BGC ödülleri sahiplerini buldu

BGC Başarı Ödülleri Yarışmasında dereceye giren basın mensuplarının ödülleri, Nilüfer Sahnesinde sah... devamı

BGC Başarı Ödülleri Yarışması sonuçlandı

Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak organize edilen “BGC 2018 Başarı Ödülleri Yarışmas... devamı

Vali Yakup Canbolat BGC’ye konuk oldu

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ve BGC Yönetim Kurulu üyeleriyle ... devamı

BGC ÖDÜL SÜRECİ BAŞLADI

Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması’na başvurular başladı. devamı

VALİ CANBOLAT: BASINLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

BGC yönetim kurulu, Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı ziyaret etti. devamı