BGC üyesi Derya Uysal’dan Fotoğraf Deryası sergisi

Bu sayfa 2013-11-13 11:08:01 tarihinde yayınlandı ve 2244 kez okundu.

Derya Uysal'ın, meslek hayatı boyunca objektifine yansıyan fotoğraflardan oluşan "FOTOĞRAF DERYASI" isimli sergisi fotoğraf severlerle buluştu.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyelerinden Derya Uysal'ın, meslek hayatı boyunca objektifine yansıyan ve kendisi için ayrı yeri olan fotoğraflardan oluşan "FOTOĞRAF DERYASI" isimli karma sergisi, 11 Kasım 2013 Pazartesi günü saat:18.30'da fotoğraf severlerle buluştu.
Açılış kurdelasını Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, HASVAK Bursa Şube Başkanı Zerrin Özgüle, , Nevval Sevindi, Milli Karting Sporcusu Berkay Besler ve Derya Uysal'ın birlikte kestiği sergide HASVAK üyeleri ve davetliler sergide satışa sunulan fotoğraflardan satın alarak vakfa yarar sağlamış oldular.
İlk karma fotoğraf sergisi ile Bursalıların karşısına çıkan Uysal'a HASVAK Bursa Şube Başkanı Zerrin Özgüle tarafından teşekkür plaketi verildi.
Uysal "Fotoğraf Deryası" isimli sergisinin satışından elde edilecek geliri HASVAK (Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı) Bursa şubesine bağışlayacak. Sergi, Kent Meydanı AVM Kat -3'te yer alan Sanat Galerisi'nde 11 Aralık 2013 tarihine kadar izlenime açık kalacak.


Oktay Kayalar yaşamını yitirdi

BGC üyesi gazeteci Oktay Kayalar, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. devamı

BGC'LİLER İFTARDA BULUŞTU

Geleneksel BGC iftarı, Kültürpark Salon Medya'da yapıldı. devamı

BGC ÖDÜL SÜRECİ BAŞLADI

BGC Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması’na başvurular başladı. devamı

Orhan Can vefat etti

Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve spor muhabiri Orhan Can vefat etti. devamı

BGC üyelerine alışveriş olanağı

Bursa Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, BGC üyelerine yılbaşında 100 TL değerinde giyim veya ayakkabı al... devamı