Marmara Bayram’ın konusu “Bursa’da kentsel dönüşüm”

Bu sayfa 2017-05-25 12:18:05 tarihinde yayınlandı ve 723 kez okundu.

Ramazan Bayramı’nın ilk günü yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’nde ana konu olarak “Bursa’da kentsel dönüşüm” ele alınacak.


Marmara Bayram’ın konusu
“Bursa’da kentsel dönüşüm”


Ramazan Bayramı’nın ilk günü yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’nde ana konu olarak “Bursa’da kentsel dönüşüm” ele alınacak.

Bursa Gazeteciler Cemiyeti ailesine yıllardır haklı bir gurur yaşatan Marmara Bayram Gazetesi, önümüzdeki Ramazan Bayramı’nda, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine özel bir içerikle hazırlanacak.
Ramazan Bayramı’nın ilk günü olan 25 Haziran 2017 Pazar günü yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’ne ilişkin olarak BGC’den yapılan şu açıklama yapıldı:
“Ramazan Bayramı’nda yayınlayacağımız Marmara Bayram Gazetesi’ni, yine bilgi ve belge niteliğinde hazırlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla Marmara Bayram’ın ana temasını, “Bursa’da kentsel dönüşüm” olarak belirledik. Üyelerimizin bu konudaki haber, yorum veya söyleşilerini, gazetemiz aracılığı ile okurlarımıza ve kentte yaşayanlara, Türkiye dinamiklerine sunmak istiyoruz.
Gazetemizde yayımlanması amacıyla ana temamıza paralel olarak hazırlayacağınız haber, yorum veya söyleşilerinizi 16 Haziran Cuma günün saat 18.00’e kadar, fotoğrafınızla birlikte elektronik ortamda Cemiyetimize teslim etmenizi veya bgc@bgc.org.tr elektronik posta adresine göndermenizi bekliyoruz. 
Konusu ana temanın dışına çıkan, daha önce herhangi bir yayın organında kullanılan veya 16 Haziran’dan sonra teslim edilen çalışmalar ile günlük köşe yazısı yazan üyelerimiz dışındaki üyelerimizin yazacağı makaleler, üzülerek belirtmeliyiz ki değerlendirmeye alınamayacaktır. Haber, yorum veya söyleşi gönderen üyelerimizin mutlaka fotoğraflarını da yazılarına eklemeleri gerekmektedir. Marmara Bayram Gazetesi’ne vereceğiniz desteğe teşekkür eder, bayramınızı şimdiden kutlarız. Saygılarımızla. 
BGC YÖNETİM KURULU”

KOLAYLI: 4. KUVVET BASIN DESTEKLENMELİ

BGC Başkanı Nuri Kolaylı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı... devamı

BGC ÖDÜL SÜRECİ BAŞLADI

BGC Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması’na başvurular başladı. devamı

Orhan Can vefat etti

Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve spor muhabiri Orhan Can vefat etti. devamı

“ÖNCELİĞİMİZ TRAFİK VE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE"

BGC Yönetim Kurulu, Bursa'ya atanan yeni Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti. devamı

Özcan Ciyer vefat etti

BGC eski İdare Müdürü Özcan Ciyer, tedavi gördüğü Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti. devamı