Marmara Bayram okurlarıyla buluşacak

Bu sayfa 2017-08-08 14:07:42 tarihinde yayınlandı ve 551 kez okundu.

BGC Marmara Bayram’ın ana teması, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirlendi.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti ailesine yıllardır haklı bir gurur yaşatan Marmara Bayram Gazetesi, önümüzdeki Kurban Bayramı’nda, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine özel bir içerikle hazırlanacak.
Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 1 Eylül’de yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’ne ilişkin olarak BGC’den yapılan şu açıklama yapıldı:
“Kurban Bayramı’nda yayınlayacağımız Marmara Bayram Gazetesi’ni, yine bilgi ve belge niteliğinde hazırlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla Marmara Bayram’ın ana temasını, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirledik. Üyelerimizin bu konudaki haber, yorum veya söyleşilerini, gazetemiz aracılığı ile okurlarımıza ve kentte yaşayanlara, Türkiye dinamiklerine sunmak istiyoruz.
Gazetemizde yayımlanması amacıyla ana temamıza paralel olarak hazırlayacağınız haber, yorum veya söyleşilerinizi 18 Ağustos Cuma günün saat 18.00’e kadar, fotoğrafınızla birlikte elektronik ortamda Cemiyetimize teslim etmenizi veya bgc@bgc.org.tr elektronik posta adresine göndermenizi bekliyoruz. 
Konusu ana temanın dışına çıkan, daha önce herhangi bir yayın organında kullanılan veya 18 Ağustos’tan sonra teslim edilen çalışmalar ile günlük köşe yazısı yazan üyelerimiz dışındaki üyelerimizin yazacağı makaleler, üzülerek belirtmeliyiz ki değerlendirmeye alınamayacaktır. Haber, yorum veya söyleşi gönderen üyelerimizin mutlaka fotoğraflarını da yazılarına eklemeleri gerekmektedir. Marmara Bayram Gazetesi’ne vereceğiniz desteğe teşekkür eder, bayramınızı şimdiden kutlarız. Saygılarımızla. 
BGC YÖNETİM KURULU”

KOLAYLI: 4. KUVVET BASIN DESTEKLENMELİ

BGC Başkanı Nuri Kolaylı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı... devamı

BGC ÖDÜL SÜRECİ BAŞLADI

BGC Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması’na başvurular başladı. devamı

Orhan Can vefat etti

Bursa Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve spor muhabiri Orhan Can vefat etti. devamı

“ÖNCELİĞİMİZ TRAFİK VE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE"

BGC Yönetim Kurulu, Bursa'ya atanan yeni Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti. devamı

Özcan Ciyer vefat etti

BGC eski İdare Müdürü Özcan Ciyer, tedavi gördüğü Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti. devamı