Marmara Bayram okurlarıyla buluşacak

Bu sayfa 2017-08-08 14:07:42 tarihinde yayınlandı ve 703 kez okundu.

BGC Marmara Bayram’ın ana teması, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirlendi.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti ailesine yıllardır haklı bir gurur yaşatan Marmara Bayram Gazetesi, önümüzdeki Kurban Bayramı’nda, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine özel bir içerikle hazırlanacak.
Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 1 Eylül’de yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’ne ilişkin olarak BGC’den yapılan şu açıklama yapıldı:
“Kurban Bayramı’nda yayınlayacağımız Marmara Bayram Gazetesi’ni, yine bilgi ve belge niteliğinde hazırlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla Marmara Bayram’ın ana temasını, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirledik. Üyelerimizin bu konudaki haber, yorum veya söyleşilerini, gazetemiz aracılığı ile okurlarımıza ve kentte yaşayanlara, Türkiye dinamiklerine sunmak istiyoruz.
Gazetemizde yayımlanması amacıyla ana temamıza paralel olarak hazırlayacağınız haber, yorum veya söyleşilerinizi 18 Ağustos Cuma günün saat 18.00’e kadar, fotoğrafınızla birlikte elektronik ortamda Cemiyetimize teslim etmenizi veya bgc@bgc.org.tr elektronik posta adresine göndermenizi bekliyoruz. 
Konusu ana temanın dışına çıkan, daha önce herhangi bir yayın organında kullanılan veya 18 Ağustos’tan sonra teslim edilen çalışmalar ile günlük köşe yazısı yazan üyelerimiz dışındaki üyelerimizin yazacağı makaleler, üzülerek belirtmeliyiz ki değerlendirmeye alınamayacaktır. Haber, yorum veya söyleşi gönderen üyelerimizin mutlaka fotoğraflarını da yazılarına eklemeleri gerekmektedir. Marmara Bayram Gazetesi’ne vereceğiniz desteğe teşekkür eder, bayramınızı şimdiden kutlarız. Saygılarımızla. 
BGC YÖNETİM KURULU”

BGC ödülleri sahiplerini buldu

BGC Başarı Ödülleri Yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri törenle sahiplerini buldu. devamı

BGC Başarı Ödülleri Yarışması sonuçlandı

157 eseri tek tek değerlendiren 8 kişilik Jüri, toplam 15 başarı, 15 mansiyon ödülü verdi. devamı

BGC YÖNETİMİNDEN VALİ KÜÇÜK’E ZİYARET

BGC Başkanı Nuri Kolaylı ile yönetim kurulu üyeleri, Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret etti. devamı

KOLAYLI BGC’DE GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye’nin en etkin basın meslek kuruluşlarından Bursa Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına Nuri Kolaylı y... devamı

Salman’dan BGC’ye ziyaret

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve AK Parti İl Tanıtım Medya Başkanı Ömer Aybar, Bursa Gazeteciler ... devamı