Marmara Bayram okurlarıyla buluşacak

Bu sayfa 2017-08-08 14:07:42 tarihinde yayınlandı ve 70 kez okundu.

BGC Marmara Bayram’ın ana teması, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirlendi.


Bursa Gazeteciler Cemiyeti ailesine yıllardır haklı bir gurur yaşatan Marmara Bayram Gazetesi, önümüzdeki Kurban Bayramı’nda, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine özel bir içerikle hazırlanacak.
Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 1 Eylül’de yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’ne ilişkin olarak BGC’den yapılan şu açıklama yapıldı:
“Kurban Bayramı’nda yayınlayacağımız Marmara Bayram Gazetesi’ni, yine bilgi ve belge niteliğinde hazırlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla Marmara Bayram’ın ana temasını, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirledik. Üyelerimizin bu konudaki haber, yorum veya söyleşilerini, gazetemiz aracılığı ile okurlarımıza ve kentte yaşayanlara, Türkiye dinamiklerine sunmak istiyoruz.
Gazetemizde yayımlanması amacıyla ana temamıza paralel olarak hazırlayacağınız haber, yorum veya söyleşilerinizi 18 Ağustos Cuma günün saat 18.00’e kadar, fotoğrafınızla birlikte elektronik ortamda Cemiyetimize teslim etmenizi veya bgc@bgc.org.tr elektronik posta adresine göndermenizi bekliyoruz. 
Konusu ana temanın dışına çıkan, daha önce herhangi bir yayın organında kullanılan veya 18 Ağustos’tan sonra teslim edilen çalışmalar ile günlük köşe yazısı yazan üyelerimiz dışındaki üyelerimizin yazacağı makaleler, üzülerek belirtmeliyiz ki değerlendirmeye alınamayacaktır. Haber, yorum veya söyleşi gönderen üyelerimizin mutlaka fotoğraflarını da yazılarına eklemeleri gerekmektedir. Marmara Bayram Gazetesi’ne vereceğiniz desteğe teşekkür eder, bayramınızı şimdiden kutlarız. Saygılarımızla. 
BGC YÖNETİM KURULU”

Marmara Bayram okurlarıyla buluşacak

BGC Marmara Bayram’ın ana teması, “Bursa’nın tarihi mirası” olarak belirlendi. devamı

Yusuf Kotaman’ı kaybettik

BGC üyesi Yusuf Kotaman, tedavi gördüğü Çekirge Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi. devamı

Kolaylı: Medya özgür olmalı

Kolaylı, 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü nedeniyle açıklama yaparak basın özgürlüğünün önemine dikka... devamı

BGC'LİLER İFTARDA BULUŞTU

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, gazetecileri ve ailelerini buluşturdu. devamı

Marmara Bayram’ın konusu “Bursa’da kentsel dönüşüm”

Ramazan Bayramı’nın ilk günü yayınlanacak olan Marmara Bayram Gazetesi’nde ana konu olarak “Bursa’da k... devamı